شماره خبر : ٥٠٧٣٨٥ تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ١٨ آبان ١٣٩٥ تعداد بازدید:802
آغاز به کار سیزدهمین اجلاس مهندسی ساخت و تولید ایران در دانشگاه هرمزگان
سیزدهمین اجلاس مهندسی ساخت و تولید ایران صبح امروز در در دانشگاه هرمزگان آغاز به کار کرد.

به نقل از ایسنا، منطقه خلیج فارس، دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه هرمزگان با همکاری انجمن مهندسان ساخت و تولید ایران، دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و صنعتی کشور اقدام به برگزاری سیزدهمین اجلاس مهندسی ساخت و تولید ایران در دانشگاه هرمزگان کرده است.

هدف از برگزاري اين همايش، ايجاد فرصتي مناسب براي تبادل اطلاعات و ارائه دستاوردهاي پژوهشي بين انديشمندان، محققان، صنعتگران و دست‌اندرکاران در زمينۀ مهندسي ساخت و تولید مي‌باشد. فعاليت‌هاي همايش شامل بخش‌هاي ارائۀ مقالات علمي پژوهشي، پوستر، طرح‌ها و دستاوردهاي صنعتي- نمايشگاهي از جديدترين توليدات و محصولات صنعتي مربوطه، کارگاه‌هاي آموزشي و تشکيل ميزگردهايي در ارتباط با مسائل و نيازهاي توسعه‌اي مهندسي ساخت و تولید در ايران است.

برگزاری 9 نشست تخصصی و 12 کارگاه مرتبط با فرآیند ساخت و ساز و بررسی آخرین تجربیات جهان در حوزه ساخت و تولید از محورهای برگزاری این کنفرانس سه روزه است.


سیزدهمین اجلاس مهندسی ساخت و تولید ایران ICME2016 از 19 الی 21 آبان ماه سال جاری با همکاری انجمن مهندسی ساخت و تولید ایران و به میزبانی دانشکده فنی دانشگاه هرمزگان برگزار می شود و اطلاعات منوط این اجلاس در تارنمای آن به آدرس www.icme2016.ir درج شده است.
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
اخبار نهاداخبار دانشگاه

تازه ها

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه جامع هرمزگان می باشد